RugCutters.Cz

Lindy hop 1 (fast) - pondělí 20:10-21:10 od 12.2.2018 - registrace

Dříve Lindy Charleston I.

Předpoklady: Žádné. Hodí se umět slyšet a cítit rytmus ve swingové hudbě. I s tím vám ale pomůžeme a všechno ostatní vás naučíme:-)

Kurs je vhodný nejen pro úplné lindyhopové začátečníky, ale i pro ty, co již nějakou dobu lindy tancují, ale když začne hrát rychlejší hudba, tak si jdou radši sednout nebo tančí balbou. Nebojte se toho slova "fast" v názvu kursu, v rychlejším tempu se tancují jednodušší věci, než v pomalém. Na tomto kursu se naučíme, že i věci, které jsou hodně rozevláté a vypadají namáhavě, lze tancovat naplno v pohodě i hodně rychle, pokud cítíme správně rytmus a necháme pohyb plynout přirozeně. Side-by-side charleston, hand-to-hand charleston a jejich variace.

Co dál: Lindy hop (fast) 2. Doporučujeme i paralelní kurs Lindy hop (slow) 1 a 2, kde se věnujeme dalším tanečním technikám a naučíte se tancovat i v pomalejším tempu. Jako všechny naše kursy můžete i tento absolvovat i opakovaně.

Učí Pavel a Táňa

Registrace
Partner/ka
  • Pokud se registrujete jednotlivě, nechte prázdné.
  • Pokud se registrujete jako pár, uveďte e-mailovou adresu partnera (pro automatické "spárování" - každý se registrujte zvlášť!).
Vzkaz:
Antispam Do následujícího pole opište číslo opište kód na obrázku